top of page

Czym jest Cityraid?

Szukasz wyjątkowej rozrywki, w której śmiech uczestników miesza się z adrenaliną i mocnymi wrażeniami? Znalazłeś się we właściwym miejscu, ponieważ Cityraid to gra terenowa z włączeniem auta, w której w towarzystwie przyjaciół, kolegów lub członków rodziny przeżyjesz niezapomniane emocje. To, co znajdziesz tutaj, zadowoli zarówno miłośników łamigłówek, jak i tych, którzy nigdy nie mogą usiedzieć w miejscu oraz tych, którzy pragną wyjątkowej rozrywki. Do gry w Cityraid nie jest potrzebny ani dyplom uczelni wyższej, ani złoty medal olimpijski!

 

Zasada gry Cityraid jest prosta - drużyny otrzymują zadania i muszą wykonać jak najwięcej z nich w określonym czasie, zdobywając w ten sposób punkty. Czekają na Ciebie angażujące zadania, które wymagają rozwiązania łamigłówek, poszukiwania przedmiotów i odkrywania nowych, interesujących miejsc w mieście. W grze Cityraid nie ma czasu na nudę, zarówno dla doświadczonego gracza, jak i dla początkującego. Sukces w grze zależy od pracy zespołowej w rozwiązywaniu zadań oraz najlepszego zaplanowania trasy do ich wykonania. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.

5 najważniejszych kroków gry

  1. Zbierz drużynę i kup bilet. Optymalna liczba członków drużyny – 3-5 osób. Po zebraniu drużyny zarejestruj ją i kup bilet na rozgrywkę.

  2. Przygotuj się do gry. Podczas gry miej ze sobą w pełni naładowany smartfon z dostępem do Internetu i samochód.

  3. Rozwiąż zadania i zaplanuj trasę. Im szybciej rozwiążesz zadania i stworzysz na ich podstawie najbardziej efektywną trasę, tym większe prawdopodobieństwo osiągnięcia najlepszych wyników.

  4. Zbierz obiekty i wgraj ich do systemu. Po rozwiązaniu łamigłówek będziesz wiedział, dokąd trzeba jechać i zrobić zdjęcie. Wgrasz zdjęcia do systemu gry i zdobędziesz punkty za poprawnie rozwiązane zadania.

  5. Zakończ grę i czekaj na rezultaty. Po rozgrywce zostaną ogłoszone rezultaty oraz się dowiesz, jak poprawnie musiałeś wykonać najtrudniejsze zadania tego wieczoru. Rezultaty pojawią się po godzinie od ukończenia gry.

Podczas gry Cityraid nie tylko przeżyjesz dreszczyk emocji ze swoją drużyną, ale także interesująco i niesamowicie spędzisz swój czas . 

bottom of page